هادی چوپان مستر المپیا 2019

هادی چوپان یکی از پر افتخار ترین بدنسازان ایرانی است. او چندین سال است که در حرفه ی بدنسازی فعالیت می کند. اما به تازگی شهرت و آوازه ی وی به یکی از ترند های روز ایران تبدیل شده است. دلیل این موضوع کسب مقام این ورزشکار در مسابقات مستر المپیا 2019 است. در این پست به بررسی سوابق این بدن ساز و اتفاقات مستر المپیا 2019 می پردازیم.

هادی چوپان 32 سال سن دارد و در 4 ام مهر ماه سال 1366 متولد شد. محل تولد وی شهرستان سپیدان استان فارس است. محل سکونت فعلی هادی چوپان استان فارس، شهر شیراز است.

جالب توجه است که چوپان حرفه ی بدنسازی را 13 سالگی آغاز کرده است و تاکنون حدود 19 سال در این رشته ی ورزشی فعالیت داشته است. قد هادی 167 سانتی متر و وزن او 100 کیلوگرم می باشد.

سال گذشته هادی چوپان به دلیل مشکلات ویزا و تحریم های آمریکا بر ضد ایران، نتوانست در مسابقات مستر المپیا شرکت کند. اما خوشبختانه امسال در این مسابقات شرکت کرد و بسیار درخشان بود.

هادی چوپان مستر المپیا

در مستر المپیا 2019 هادی چوپان چه کرد

مسابقات مستر المپیا Mr Olympia سال 2019 در روز های 12 الی 15 ام سپتامبر برگزار شد. محل برگزاری این مسابقات شهر لاس وگاس ایالات متحده آمریکا بود.

هادی چوپان در این مسابقات توانست مقام سوم را از آن خود کند. افزون بر کسب این مقام، وی از دیدگاه مردم بهترین بدن ساز این مسابقات معرفی شد.

چوپان به واسطه سوم شدن در مستر المپیا 2019 جایزه 100 هزار دلاری این مسابقات را دریافت کرد. همچنین مقام اول این مسابقات براندون کوری Brandon Curry بدنساز آمریکایی انتخاب شد. جایزه نفر اول این مسابقه 400 هزار دلار بود. ویلیام بوناک William Bonak نیز دومین قهرمان Mr Olympia 2019 بود و 150 هزار به عنوان جایزه دریافت نمود.

  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *