آیفون XR

کمپانی اپل فروش محبوب ترین آیفون های سال 2018، آیفون XR مونتاژ شده در هند را آغاز کرده است. فروش آیفون XR ، در ایالات متحده و سایر بازارها متوقف شده است. این مدل آیفون، محبوب ترین مدل آیفون اپل است!
کمپانی اپل به تازگی اقدام به فروش آیفون XR مونتاژ شده در هند کرده است. به نظر می رسد اپل قصد دارد سهم خود را در دومین بازار بزرگ جهان در زمینه تلفن های هوشمند، در رقابت با محصولات ارزان قیمت کمپانی های رقیب، گسترش دهد.

این آیفون ها در کارخانه سازنده Foxconn’s India مستقر در هند، مونتاژ می شوند و به کوپرتینو ، کمپانی مستقر در کالیفرنیا کمک می کنند تا از پرداخت عوارض بالای واردات دستگاههای کاملاً ساخته شده معاف شود؛ همچنین این کار به افتتاح شعبه های خرده فروشی گوشی های آیفون در هند نیز کمک می کند.

آیفون XR مونتاژ هند

آیفون XR مونتاژ هند

جعبه های آیفون XR مونتاژ شده در هند، با برچسب “Assembled in India” از روز دوشنبه 22 اکتبر 2019، در بسیاری از فروشگاه های خرده فروشی محصولات الکترونیکی، از جمله Croma با قیمت 49.900 روپیه هندی (704 دلار) برای نسخه 64 گیگابایتی عرضه خواهند شد.

شرکت اپل ، برای مقابله با کاهش شدید فروش در بازار رقابت شدید گوشی های هوشمند پرچمدار سامسونگ و OnePlus ، قیمت های iPhone XR را در هند کاهش داده است.

دولت هند سعی کرده است تا سومین اقتصاد بزرگ آسیای جنوبی را به قطب تولید گوشی های هوشمند تبدیل کند. شرکت هایی مانند اپل، به دنبال استفاده از هند به عنوان قطب صادراتی برای کاهش تأثیر جنگ تجاری مداوم بین ایالات متحده و چین هستند.

  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *