هایفو

هایفو

هایفو نامی آشنا برای افرادی است که به زیبایی خود اهمیت ویژه ای قائل هستند. در واقع HIFU متدی پیشرفته برای لیفتینگ صورت است. در این روش، لیفتینگ بدون جراحی صورت گرفته و در یک جلسه نیز انجام می شود. از جمله موارد کاربرد دیگر هایفو می توان به لاغری سایر اندام ها اشاره کرد.

هایفوتراپی با استفاده از امواج اولتراسوند یا همان مافوق صوت صورت می پذیرد. موج های اولتراساند به واسطه ی یک تکنولوژی فوق پیشرفته در نقطه ای از عمق مورد نظر تابش خواهند داشت. نتیجه ی این تابش تولید گرمای موضعی در نقاط مدنظر است. در ادامه نیز این امواج کلاژن های قبلی را از بین برده و کلاژن های جدید را جایگزین می کنند.

در مرحله ی جوان‌سازی هایفو اگر تشعشعات موج های اولتراساند توان ایجاد حرارت 60 سانتیگرادی در عمق 3 میلی‌متری پوست داشته باشد، موجب حیات جدید یا نئوسنتر کلاژن ها و همچنین الاستین های قدیمی خواهند شد. جوان‌سازی با HIFU موجب کاهش عمق چین و چروک ها فرد شده و جوانی را به پوست صورت متقاضی باز می گرداند. لازم به ذکر است که این روند جوان‌سازی تا مدت سه ماه پس از عمل HIFU ادامه خواهد یافت.

در مرحله ی لیفتینگ هایفو نیز موج های اولتراساند لایه ی عضلانی SMAS را هدف قرار می دهند. این امواج به درون پوست هدایت شده و درون SMAS نقاط دایره شکل متحد المرکزی را می سازند. جالب توجه است که مرکز این دایره، حرارتی با دمای 70 درجه ی سانتی گراد خواهد داشت.

در دمای 70 درجه فعل و انفعالات زیادی در لایه ی SMAS اتفاق می افتد. از جمله ی این فعل و انفعالات می توان به فیبریل های عضلانی اشاره کرد که در نهایت موجب انقباض، سفتی و همچنین افزایش حجم عضلات می گردند.

هایفو اولترا

هایفو اولترا

هایفو اولترا HIFU Ultra از جمله ی پیشرفته ترین تکنولوژی قرن حاضر است. این متد برای لیفتینگ صورت بدون جراحی به کار می رود. به عمل لیفتینگ و جوان‌سازی پوست با هایفو اولترا در یک جلسه انجام شده و ماندگاری نسبتا بالایی نیز دارد.

با متد پیشرفته ی HIFU Ultra ، بر خلاف روش های قدیمی می توان بدون نیاز به جراحی پوست را لیفت کرده و چین و چروک های آن را از بین برد.

هایفو اولترا موج های اولتراساند را رها کرده و این امواج را به لایه های زیرین پوست می برد. همان طور که پیش تر نیز به اشاره داشتیم این امواج به عمیق ترین لایه ی پوست یعنی SMAS رفته و بافت ها را مجاب به تولید کلاژن بیشتر می کند.

اگر بخواهیم این موضوع را دقیق تر بررسی کنیم، UltraSound ها با حرارت بالا موجب شده که بافت های پوست حرارت زیادی ببینند. در نتیجه ی این حرارت بالا سلول های آن محل از پوست آسیب می بینند. التبه شاید این موضوع کمی نگران کننده به نظر برسد، اما نتیجه ی همین تخریب سلولی تولید کلاژن های هر چه بیشتر خواهد.

کلاژن که از جمله ی اصلی ترین و حیاتی ترین پروتئین های بافت پوست بوده، با تکثیر بیشتر استحکام و جوانی را به پوست بر می گرداند.

هایفو اولترا امواج را کاملا متمرکز به لایه های زیرین ساطع می کند و بخش هدف در پوست فقط در معرض حرارت قرار می گیرد. لازم به ذکر است که تکتولوژی HIFU Ulthera موجب بروز هیچ مشکلی در بافت های اطراف تارگت و یا لایه ی بالایی نخواهد شد.

دستگاه HIFU Ulthera

دستگاه HIFU Ulthera

دستگاه HIFU Ulthera با بهره گیری از تکنولوژی فوق پیشرفته HIFU Ulthera بدون خونریزی موجب جوان‌سازی و رفع چین و چروک می شود. موج های اولتراساند با قدرت بالا امکان نفوذ به بافت های زیرین پوست را فراهم می کنند. دستگاه هایفو اولترا با نفوذ این امواج به لایه عضلانی SMAS سلول های قدیمی را از بین می برد و موجب بازسانی هر چه بیش تر کلاژن های پوست می گردد. همان طور که پیش تر نیز به اشاره داشتیم، کلاژن از جمله ی اساسی ترین پروتئین های پوست می باشد.

در نظر داشته باشید که احتمال نامناسب بودن دستگاه HIFU Ulthera برای برخی افراد وجود دارد. از جمله ویژگی های فرد متقاضی سن بالاتر از 30 و همچنین داشتن پوست انعطلاف پذیر می باشد.

دستگاه HIFU Ulthera  طی سه مرحله جوان‌سازی و عمل لیفتینگ را انجام می دهد. این دستگاه در ابتدا فیبرو بلاست را تحریک نموده و موجب کلاژن سازی در درم عمقی می گردد. سپس با افزایش دما تا 65 الی 70 درجه ی سانتی گراد، محل حرارتی را ایجاد می کند. سپس با تغییر ضخامت و الاستیسیته SMAS به واسطه ترمال کواگولیشن زون اثرات فوری و دائمی را برای متقاضی به ارمغان می آورد.

مزایای دستگاه HIFU Ulthera در مقایسه با روش های سنتی

 • نیازی به بستری فرد در این روش نیست.
 • نیازی به استفاده از بی حسی موضعی نیست.
 • نیازی به استراحت و همچنین مراقبت های ویژه قبل و بعد عمل نیست.
 • عملکرد این دستگاه بدون انجام جراحی است، به همین دلیل کبود و خونریزی ایجاد نمی شود.
 • از امواج بی خطر UltraSound بهره برده و کاملا ایمن است.
 • عوارضی نظیر لک و رخم را بر روی پوست ایجاد نخواهد کرد.
 • آسیبی به بافت های محیطی وارد نمی کند.
 • آسیبی در اپیدرم وارد نمی کند.
 • به پروب تصویر برداری با دقت بالا تجهیز شده است.

خرید هایفو اولترا

خرید هایفو اولترا

خرید هایفو اولترا را بهتر است از طریق فروشنده های معتبر فعال در زمینه واردات محصولات Ulthera انجام دهید. چرا که به دلیل اهمیت کاربرد این دستگاه ها هر گونه اشکال در آن می تواند آسیب به فرد تحت درمان بزند.

این دستگاه ها از ابزار های فوق پیشرفته در جهت رفع چین و چروک می باشند. در حال حاضر خرید هایفو اولترا را می توان در دو مدل 600 و 800 واتی انجام داد. لازم به ذکر است که قیمت این دو مدل متفاوت از یک دیگر است.

با خرید هایفو اولترا علاوه بر خود دستگاه، 2 عدد هندپیس و 5 کارتریج نیز در اختیار شما قرار خواهد گرفت. کارتریج های صورت به اعماق 1.5 ، 3 و 4.5 میلی متر نفوذ می کنند. همچنین کارتریج های بدن نیز در اعماق 8 و 13 میلی متر درمان را انجام می دهند.

فروش هایفو اولترا

فروش هایفو اولترا

فروش هایفو اولترا در رنگ سفید، همراه با 5 کارتریج و 2 هندپیس انجام می گیرد. عمق نفوذ کارتریج مخصوص صورت آن 1.5 ، 3 و 4.5 میلی متر و کارتریج بدن آن نیز  اعماق 8 و 13 میلی متر است. هر کارتریج می تواند تا 10000 شات پروسه ی درمانی را انجام دهد.

عملکرد بی نظیر این دستگاه ها غالبا رضایت کامل متقاضیان درمانی را به همراه دارد. این دستگاه ها بدون هیچ آسیبی به پوست عمل جوان سازی و لیفتینگ را انجام می دهد.

برند Ulthera با فروش هایفو اولترا تکنولوژی بسیار پیشرفته ای را در زمینه ی لیفتینگ و زیبایی در اختیار پزشکان متخصص این امر و همچنین عموم مردم قرار داده است.

خریداران این محصول شگرف با ارائه ی آن به متقاضیان لیفتینگ، موجب رضایت آن ها خواهند شد. توصیه می شود برای بهره گیری از تکنولوژی هایفو حتما از دستگاه های استاندارد استفاده کنید.

 • facebook
 • googleplus
 • twitter
 • linkedin
 • linkedin

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *